Élet+Stílus hvg.hu 2017. november. 15. 10:37

Apróhirdetésben keresnek nyelvvizsgadublőrt – elég jó pénzt ígérnek

A startapro.hu-n találtuk azt az elég meglepő hirdetést, amelyben angol középfokú nyelvvizsgára keres valaki dublőrt. A hirdető a díjazást is megjelölte: 200 ezer forint üti a markát a jelentkezőnek.

Azért nem javasolnánk senkinek e könnyűnek tűnő pénzkeresetet, mert az több jogszabályba is ütközik, úgyhogy nem biztos, hogy jól jár, aki bevállalja a dublőrséget. (És persze a hirdetés feladójának is érdemes lenne ezen elgondolkodnia.)

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

hvg360 Lengyel Tibor 2025. április. 28. 15:00

Szintet lépett a Kövér-féle házmestertempó: a rendszerváltás óta először tiltanak ki képviselőket, felülírva a választói akaratot

A momentumosok és Hadházy Ákos látványos, füstgyertyás tiltakozó akcióját nemcsak rekordösszegű pénzbírsággal, hanem más, eddig példátlan szankcióval is sújtotta Kövér László. Ez a demokráciadeficit újabb szintje: a rendszerváltás óta nem fordult elő, hogy képviselőket tiltsanak ki a törvényhozásból, ahová a választók küldték őket. Megtudtuk: a döntés miatt az ellenzékiek a strasbourgi emberi jogi bírósághoz fordulnak.