Élet+Stílus hvg.hu 2017. augusztus. 15. 15:50

Ez történik, ha időben odaér a céges buliba – videó

A Smart ForTwo autó kampányán igen kreatív csapat dolgozott – ezt a reklámfelvételek is alátámasztják. Témájuk: mi történik, ha az utas hamarabb ér a célállomásra.

Az autó mindössze 2,69 méter hosszú, így nem nehéz leparkolni vele. Erre a tulajdonságára építette fel a Smart ForTwo friss kampányát a német BBDO. Az ügynökség világszerte jegyez elismert kisfilmeket és plakátokat is.

A jármű előnye – a kampány szerint – hogy időt spórol a tulajdonosnak, így ő hamarabb ér oda a találkozóra, bulira, időpontra. A 3-3 film és a plakát ezt hangsúlyozza, rendkívül kreatívan. Ahogy a szlogen is hangoztatja: „Az élet nem áll meg, amíg parkolóhelyet keresel”. Mindegyik reklámfilm egy felirattal kezdődik, melynek kedvező része után mondatvégi pontként beparkol a Smart ForTwo modellje.

Munkahelyi buli:

Ahogy szól a reklám: „Az első dolog, amit meglát, az a kiszemeltje, aki a pénzügyes Bobbal flörtöl.” De beszáguld a kocsi és a mondatból csak annyi marad: „Az első dolog, amit meglát, az a kiszemeltje.” Sokkal kedvezőbb a helyzet, ha időben megérkezik az összejövetelre.

Salsa party:

„Megérkezik a salsa-estre, készen arra, hogy táncoljon azzal az ijesztő fazonnal, akinek még nincs párja.” Ehelyett, ha időben érkezik, ez várja: „Megérkezik a salsa estre, készen arra, hogy táncoljon.”

Tűzhely:

Ez esetben egy lakástűztől menti meg tulajdonosát az autó. „Zsémbesen hazavezet, és mire odaér, látja, hogy a tűzhely be van kapcsolva, és lángokban áll.” Az utolsó három szót a kocsi gyorsaságával felperzseli.

A print kampány is ugyanezekre a sztorikra épül, viszont ott az autó már be is parkolt a megfelelő szó mögé.

(via: Digital Synopsis)

Címkék
Kult Köves Gábor 2025. január. 22. 20:00

Magasabbra a tetőt, Lazlo! - kritika A brutalista című filmről

Remekműnek lett kikiáltva, és már temérdek díjat besöpört az Amerikába szakadt fiktív magyar építész, a holokauszt-túlélő Tóth László története. De vajon fellelhetők-e a remekműre utaló jelek abban a 215 percben, amit a szépen szenvedő Adrien Brodyval töltünk?