Az ügyészség szerint Orbán poloskázós beszéde nem számít közösség elleni uszításnak
Így elutasították a beszéd miatt tett feljelentést.
Így elutasították a beszéd miatt tett feljelentést.
Magyarország másfél évtizede egy diktátor fogságába esett, és eddig semmi jele nem volt annak, hogy meg tudja szabadítani magát. Most viszont mintha változna a helyzet. Paradox módon ezt mutatta a március 15-i beszéd is – mondja író, költő, egyetemi tanár szerzőnk. Vélemény.
Ha majd Romániában és Bulgáriában is győznek a békepárti pártok, akkor nem leszünk a sor végén, ahol most sem vagyunk, addig meg guggolva is kibírjuk, némi buzizással elzakatolunk szeptemberig, azt meg ne firtassák a Soros tervén munkálkodó sajtómunkások, hogy hova lett Ruszin-Szendi Romulusz leszívott zsírja, mert a miniszterelnökúrnak igenis jól áll.
A NER a Csucsundrák melegágya. Miközben a hatalom a csúcsragadozóké, számtalan félénk kis teremtmény igyekszik meghúzni magát a rendszer különböző sarkaiban, és a falhoz lapulva túlélni. A Sándor-palota viszont már nem az a terep, ahol a tapétába lehet beolvadni – magyarázza Ranschburg Zoltán, a Republikon vezető elemzője.
Szerintük droghasználatra buzdító, keresztényellenes műsort vitt színpadra az önkormányzat.
Bár a miniszterelnök beszéde félreérthetetlen volt, és későbbi magyarázkodásában rá is erősített, hogy Magyar Pétert hasonlította a rovarhoz, a köztársasági elnök szerint nincs ezzel gond.
Az agresszív közbeszéd ellen állnak ki a segítő szakemberek.
A fideszes képviselő szerint azért használt Orbán többes számot (poloskák), mert Magyar Péter exe is készített titokban felvételeket.
Minden olyan megnyilvánulást elítélnek, ami alkalmas arra, hogy e függetlenségbe vetett bizalmat megingassa.
A legrosszabb történelmi hagyományokhoz nyúl vissza Orbán Viktor, amikor meghamisítja a szabadságharcot. A kiegyezés óta látjuk, hogy a maffiaállam uraitól és nem a „birodalomtól” kell a szuverenitást védeni. Techet Péter véleménye.
A helyi sajtó szerint az orosz konzul harmadikként léphetett Kossuth Lajos szobrához.
Március 15. helyett a méltatlanul agyonhallgatott Petőfi-film egyéves évfordulóját ünnepelték a Nemzeti lépcsőjén.