Használ PIN-kódot a Netflix-fiókjához? Érdemes lenne
Sokak számára talán nem is ismert, hogy a Netflix-fiókhoz is társítható PIN-kód, így növelhető az előfizető(k) adatainak védelme.
Sokak számára talán nem is ismert, hogy a Netflix-fiókhoz is társítható PIN-kód, így növelhető az előfizető(k) adatainak védelme.
A politikusok által használt telefonokra különleges szabályoknak vonatkoznak, így a PIN-kódok ismerete különösen fontos. A brit kormányzat több embere csak utólag jött rá, mennyire.
A Google I/O konferenciáján bejelentett újdonságot hagyományos PIN-kóddal és ujjlenyomattal is lehet használni.
A magyarok sosem vásároltak még annyit online, mint a járvány tavaszi hónapjai alatt, és a néhány kattintással elintézhető rendelések vagy befizetések várhatóan a közeljövőben is népszerű megoldások maradnak. Azonban a kényelem mellett fontos, hogy az internetes fizetés biztonságos is legyen, ezért ajánlott megfontolni tanácsainkat.
A Google fejlesztői új funkciót készítettek a Files by Google fájlkezelőhöz, hogy a korábbinál nagyobb biztonságban legyenek az ott tárolt állományok.
Az intézkedés a jegybank szerint csökkentette a vírus terjedésének kockázatát, de más okból is jól jött.
Jó pár szülői felügyeleti lehetőséget adott a Netflix videostreaming szolgáltatásához. Még PIN-kód is van benne.
Mindkét bank termináljait átállították, így már csak 15 ezer forint elérésekor kérnek PIN-kódot a vásárlóktól.
Ha 300 forint alá menne a most 350 körül jojózó euróárfolyam, akkor Magyarország megsértené az uniós előírásokat a PIN-mentes kártyás fizetésekre a járvány miatt bevezetett 15 ezer forintos limittel. Ettől a jelek szerint a kormány sem tart.
A tévéközvetítés szeme láttára írta be pofonegyszerű kódját a politikus.
Egy új módszer révén alaposan megkönnyíti a szolgáltatásaiba való bejelentkezést a Google. A fejlesztés több mint valószínű, hogy a Gmailre is kiterjed majd.
Az ujjlenyomat-olvasó a legnépszerűbb és legbiztonságosabbnak tartott képernyőfeloldási-mód a magyar okostelefon-tulajdonosok körében – ez derült ki a Huawei több mint 7 ezer fő részvételével végzett online felméréséből. Az eredmény szerint a mobilokban mindössze néhány éve elérhető ujjlenyomat-olvasó lassan teljesen kiszorítja a korábban népszerű jelszavas és a feloldómintás védelmet. A magyarok többsége nyitott az olyan új technológiák iránt is, mint az arcfelismerés, kétharmaduk számára azonban egyelőre a biztonság a legfontosabb szempont, ha képernyőfeloldásról van szó.