Beperelte Quentin Tarantinót a Miramax
A rendező azt tervezi, hogy NFT-ként értékesíti a Ponyvaregény jeleneteit.
A rendező azt tervezi, hogy NFT-ként értékesíti a Ponyvaregény jeleneteit.
Weinstein nem tanúskodik.
Harvey Weinstein producer A Gyűrűk Ura forgatására készülő Peter Jacksont arra akarta kényszeríteni, hogy csak egyrészes filmet készítsen, különben lecseréli Quentin Taratinóra vagy John Maddenre – írta meg csütörtökön a The Guardian a brit filmes szakíró, Ian Nathan új könyve nyomán.
A The New York Timesnak vallott a rendező, aki a kilencvenes évek óta van szoros munkakapcsolatban a szexuális zaklatással vádolt producerrel. Ezt nem akarta feladni.
2010-ben a Disney vált meg a stúdiótól, a tulajdonosok a katari beIN Media Groupnak adták tovább a neves filmműhelyt, mely a Ponyvaregényt is forgatta.
Mike Lang, a Miramax vezére legalábbis ezt gondolja.
Az amerikai Miramax filmstúdió a héten elkezdte egyes filmjei forgalmazását a Facebook közösségi portálon. A bevezető csomagnak szánt kínálat egyelőre amerikai, brit és török felhasználók számára hozzáférhető.
Folytatódik a válságkezelés Hollywoodban; a Ponyvaregénnyel világhírt szerzett Miramax stúdiót arab befektetők veszik át, a csődvédelembe vonult Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) hitelezői pedig megállapodtak az újrakezdésről.
Mintegy 660 millió dollárért (143 milliárd forintért) a Walt Disney egy befektetői csoportnak adja el a Miramax filmstúdiót.