A magyarok többsége szerint rossz az egészségügyi ellátás, és a helyzet csak romlani fog
Egy friss nemzetközi felmérés szerint sokan értenek egyet azzal is, hogy túlterhelt az egészségügy.
Egy friss nemzetközi felmérés szerint sokan értenek egyet azzal is, hogy túlterhelt az egészségügy.
Az Ipsos havi mérése szerint csak a peruiak borúlátóbbak nálunk.
Az Ipsos felmérése alapján hazánkban a legmagasabb azoknak az aránya, akik szerint az elit tagjai csak a saját érdekeiket nézik a döntéshozatalkor.
A magyarok többsége szorong vagy depressziós, de sokan nem jutnak hozzá a szükséges ellátáshoz.
A döntéshozókat a világon sehol nem szívelik igazán, a magyarok azonban szinte mindennel és mindenkivel kapcsolatban szkeptikusak – derül ki az Ipsos nemzetközi kutatásából.
Az Ipsos 29 országban mérte fel az oktatási rendszerről alkotott véleményeket, a magyaroknál a 29 ország között egyben sem elégedetlenebbek az oktatási rendszerrel.
Magyarországon az átlagnál kevésbé elfogadóak, pedig a többség szerint jó hatással vannak az országra az itt letelepedők.
Globális szinten minden harmadik lakos romló közbiztonságot érzékel a közvetlen környezetében, mutat rá az Ipsos Crime Report 2023 nevű globális kutatása.
Az egész világon is csak Dél-Koreában érzik rosszabbnak a helyzetet az emberek – derül ki egy kutatásból.
Tíz ponttal nőtt a boldogságindex a világon azóta, hogy beütött a covid, idén is folytatódott a javulás. De Magyarország jelentősen elmarad az átlagtól.
Az argentinokat nem tudtuk megverni az infláció miatti aggodalom mértékében, az egészségügy mellett holtversenyben az áremelkedés ad okot a legtöbb aggodalomra a magyarok részéről.
Az Ipsos kutatásába 27 országból több mint 20 ezer felnőttet vontak be.