Súlyos PTSD-vel küzdenek a Facebook moderátorai
Kenyában pert indítottak a Meta ellen a tömegesen megállapított diagnózisok miatt.
Kenyában pert indítottak a Meta ellen a tömegesen megállapított diagnózisok miatt.
Egy 2018-ban nyilvánosságra hozott, 29 millió embert érintő biztonsági incidens miatt szabott ki komoly bírságot a Facebook tulajdonosára az ír adatvédelmi hivatal.
Kérdés, elég lesz-e ennyi pénz a célja eléréséhez.
Szerda este 19 óra körül probléma jelentkezett a Metához tartozó szolgáltatások működésében.
Ön szerint Ferenc pápa felvenne egy földig érő pufidzsekit?
A magyar közélet szereplői, a pártpolitika és a politikaközeli influenszerek megvetették már a lábukat a Facebooktól a TikTokon át a Discordon mindenhol, a politikai kommunikáció jelentékeny része ezeken a felületeken zajlik célok és szerepek mentén válogatva.
A hálózatokkal foglalkozó cég, az Ookla a Downdetector adatai alapján összesítette, mely szolgáltatásokban volt a legnagyobb kiesés a 2024-es évben. A rangsor azt tükrözi, hányan jelentettek egy adott problémát.
2024-ben világszerte mintegy 2 milliárd embert vártak az urnákhoz a különböző országok választásain. A Meta szerint az összes ezzel kapcsolatos álhír kevesebb mint 1 százaléka volt az, amit a mesterséges intelligenciával generáltak.
Az oldalt valószínűleg feltörték.
Valamit valótlanul állított az Ezek ugyanazok című dalában.
Van, ami már több mint tíz éve üzemel.
Már hálózatokba szerveződve dolgoznak a csalók, akik a közösségi médiában vagy a randialkalmazásokban keresik az áldozataikat. A technológiai vállalatok azonban résen vannak, és dolgoznak azon, hogy lefüleljék őket.