Bárki lecsaphat A Wall Street farkasa című film hófehér Lambójára
Új gazdára vár a 10 évvel ezelőtt debütált, Leonardo DiCaprio nevével fémjelzett hollywoodi film szemrevaló Countach szupersportkocsija.
Új gazdára vár a 10 évvel ezelőtt debütált, Leonardo DiCaprio nevével fémjelzett hollywoodi film szemrevaló Countach szupersportkocsija.
A fiatal generációknak, a hálózatépítőknek, az üzleti életben fejlődni vágyóknak és cégvezetőknek szánja (a40 és 60 ezer forint közötti jeggyel megnézhető) előadását a korábban a filmvásznon Leonardo DiCaprio által megformált Jordan Belfort, aki novemberben a sikeres üzletről fog előadni a Budapest Kongresszusi Központban.
Kuala Lumpur mellett New Yorkban is ez a kérdés. Az Egyesült Államokban most hallgatnak ki egy Malajzia által kiadott bankárt, aki a maláj állami fejlesztési alap pénzeit mosta tisztára – számolt be a Bloomberg üzleti portál.
Kétéves mélypontra estek a Goldman-Sachs részvényei, miután Malajzia pénzügyminisztere bejelentette: visszakérik a "lopott pénzt". A miniszterelnök, a 93 éves Mahathir Mohamad azzal vádolta meg a CNBC amerikai üzleti televízióban a Goldman Sachsot, hogy dollármilliókat vágott zsebre jogtalanul, amikor az 1MDB befektetési alap kétes ügyeit intézte 2009–2014 között.
Több mint 3 milliárd dollár tűnt el, a pénzt főleg luxustermékek, drága festmények vásárlásával, valamint a Martin Scorsese rendezte film finanszírozásával lopták ki az amerikai ügyészek szerint.
Steve Carell az orgazmus után azonnal hippivé változik, Ralph Fiennes feltesz egy Stones-lemezt, és a medencéig meg sem áll az extázistól, a Magic Mike táncosa pedig egy kisboltból is sztriptízbárt csinál. A zene és film kapcsolatával foglalkozó sorozatunk, a Sound & Vison új részében nem a legjobban kivitelezett, hanem a legemlékezetesebb táncmozdulatokat díjaztuk.
Erre kíváncsi mindenki, miután a hollywoodi színész sajtósa közölte: Leonardo DiCaprio mindenben együttműködik a washingtoni igazságügyi minisztériummal abban a vizsgálatban, mely Malajzia állami alapjának a botrányát vizsgálja.
A nemrég bemutatott A nagy dobás című film sztárparádéval mesél ironikusan a világválságból hasznot húzó brókerekről, de az elmúlt években többen, több szempontból nekifutottak, hogy bemutassák a 2008-as eseményeket, és az odáig vezető utat. Közérthető és szenvedélyes dokumentumfilmek, bankvezetői miliőben és a kisember szintjén játszódó drámák és elvakult svindlerek életét feldolgozó őrült sztorik is készültek az időszakról – ezek közül válogattuk ki a legjobbakat.
Az életrajzi filmek mindig is jól mentek a mozikban, a Passió vagy a Wall Street farkasa több száz milliót dollárt hozott össze. Kérdés, hogy az Apple legendás vezéréről szóló Steve Jobs túl tudja-e szárgyalni a Jézus életéről szóló film (anyagi) skerét.
Csak két dologra pörgött rá ma az internet az Oscar-díjátadó után, ez is jól jelzi mekkora izgalmak voltak az idei gálán. A "minél több sztárt egy képre"-selfie twitter-lefagyasztó népszerűsége mellett főleg a "szegény Leo" mondat árasztotta el a közösségi oldalakat. De miért kullogott haza szobor nélkül DiCaprio és miért nem nyert egy kategóriában sem az Amerikai botrány? Kicsit belenézünk az Akadémia tagjainak lelkébe és ízlésébe.
Bár az Oscar-szobrok csak vasárnap találnak gazdára Hollywoodban, a Google statisztikájából az utóbbi három hónap kereséseit összegezve A Wall Street farkasa című Martin Scorsese-film került ki győztesen.
Beperelte a többszörös Oscar-jelölt A Wall Street farkasa című film producereit egy korábbi bróker, aki 25 millió dollárt (5,6 milliárd forintot) követel azért, mert szerinte "romlott", drogos bűnözőnek állították be a filmben.