Autó hvg.hu 2019. január. 27. 12:34

Megjelentek a használtpiacon az első romosra tört Lamborghini Urusok

Az erősen odacsapott Lamborghini Urus, amely egy roncsautós oldalon tűnt fel.

Az első hírek alapján, azt lehetett hinni egy múlt héten történt balesetben sérült meg a kocsi, még Dubaiban. Kiderült azonban, hogy ez egy második Lamborghini Urus, amelyet Texasban törtek össze.

Copart
Copart
Copart
Copart

A Copart nevű cégnél lévő autó csak a 752 mérföldet tett meg mielőtt összetörték. Az eredeti ára 236 ezer dollár volt.

A szélvédő összetört, a légzsákok is kinyíltak. A kár tehát meglehetősen jelentős, ennek arányában a javítás is jelentős költségekkel járhat.

A Copartnak más érdekes szuperautója is van, például egy Lamborghini Aventador, amelyért 82,500 dollárt kérnek. A cég hirdet egy Novice tuningos Ferrari F430 Scuderia-t is, amely szintén jelentős kárt szenvedett.

Hirdetés
Címkék
Itthon hvg.hu 2025. május. 14. 10:39

A kormány új törvényjavaslata kivégez minden szervezetet, amely közügyekkel foglalkozik – percről percre Orbánék Putyintól lopott tervéről

Kedd hajnalban benyújtották az átláthatósági törvényt, amely szerint a Szuverenitásvédelmi Hivatal állítana össze egy listát azokról a szervezetekről, amelyek szerintük veszélyeztetik az ország szuverenitását és befolyásolni próbálják a közéletet. A közélet átláthatóságáról című törvényjavaslat alapján komoly korlátozásokat és büntetéseket vezetnének be olyan szervezetek ellen, amelyekről úgy ítélik meg, hogy azok külföldről is kapnak támogatást.