Autó hvg.hu 2018. február. 03. 10:26

Jönnek a Super Bowl-reklámok – az öreg rockeré és a Toyotáé üt

Az amerikai futball liga döntője most hétvégén lesz. A hagyományosan nagyon drága reklámidővel az autós cégek közül, úgy tűnik, idén a távol-keletiek gazdálkodnak a legjobban.

Az ötvenkettedik Super Bowlra befut lassan az összes autós reklám. Az nem újdonság mára, hogy ez az egyik legnézettebb műsor a világon és egy 30 másodperces reklámidőért elkérnek 5 millió dollárt. Minden évben külön lista, hogy mely nagy autómárkák vásárolnak reklámidőt vagy maradnak távol az eseménytől.

A mérkőzés egyik résztvevője egyébként a tavalyi bajnok New England Patriots, a másik a Philadelphia Eagles, a meccs itteni idő szerint majd február ötödikén 0.30-kor kezdődik. De lássuk, az autós cégek közül ki, mennyire készült fel erre az értékes pár másodpercre.

KIA

Toyota

Lexus

Hyundai

Mercedes-Benz

+1  Keanu Reeves (Arch Motorcycles)

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.

Hirdetés
hvg360 Nagy Gábor 2025. január. 21. 17:27

II. Donald így akarja: berúgta az ajtót első intézkedéseivel Trump

„Semmi nem állhat az utunkba” – mondta beiktatásán Donald Trump, aki az első napon aláírt rendeleteivel ízelítőt adott arról, hogyan képzeli el a kiterjesztett végrehajtói hatalmat. Az amerikaiak pedig azzal szembesültek, hogy elnököt választottak, de királyt kaptak – legalábbis ambícióját tekintve. Az első rendelkezések Amerikának szóltak, a világ többi része várhat a sorára.