2013. január. 24. 18:26 MTI Utolsó frissítés: 2013. január. 24. 18:15 Autó

Gondot okoz a hóátfúvás a közlekedésben

Hóátfúvás miatt csak egy nyomvonalon lehet közlekedni a Tinnye és Perbál közötti út egy szakaszán - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szóvivője csütörtök délután.

Tinnye közelében mintegy másfél kilométeres szakaszon romlottak a közlekedési viszonyok. Az út még nem járhatatlan, de már csak egy nyomvonalon lehet haladni a Perbált Tinnyével összekötő, forgalmasnak számító mellékút 18 és 20-as kilométere között.

A szentendrei üzemmérnökség munkatársai próbálják szélesíteni az utat, de hatékony tisztításra csak akkor lesz mód, ha eláll a szél.

Hirdetés
hvg360 Szabó Yvette 2025. február. 25. 14:54

Amerika visszainteget: Rogán ma elbukta hatalmának jó részét, miután a szankciós kalodából nem szabadult

Egy tollvonással meggyengítette Rogán Antal hatalmát Orbán Viktor kormányfő, Gulyás Gergellyel együtt 14-ből 11 állami vállalat felügyeletét vesztették el. Az átszervezést nemcsak a választási felkészülés indokolhatja, de így bizonyíthatja Orbán az amerikaiaknak, hogy csökkenti a korrupciós kockázatot Rogán körül. És persze illeszkedik a kormányfő hatalomgyakorlási technikájába is.