Közlekedés hvg.hu 2017. szeptember. 28. 10:14

Hármas karambol történt az M7-esen

A sztrádát Letenye felé teljes szélességében lezárták.

Összeütközött három személygépkocsi az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalán, a 48-as kilométernél, Sukoró térségében.

A balesethez a székesfehérvári hivatásos tűzoltókat riasztották, akik megkezdték a műszaki mentést. A sztrádát Letenye felé teljes szélességében lezárták – olvasható a Katasztrófavédelem honlapján.

Hirdetés
hvg360 Tiszóczi Roland 2025. február. 18. 19:45

Aki fél Hollywoodot bepalizta: a világ legsármosabb szélhámosa, Christophe Rocancourt

Máig Christophe Rocancourt az egyik legismertebb francia Hollywoodban, akinek ünnepelt sztárok, modellek és szépségkirálynők keresték a társaságát – többüket feleségül is vette. Kimagasló színészi képességeit és hihetetlen meggyőző erejét azonban nem a filmvásznon kamatoztatta: hol francia nemesnek, hol a Rockefeller család örökösének vagy Sophia Loren törvénytelen fiának, hol filmproducernek vagy menő bokszpromóternek adta ki magát, hogy a lehető legtöbb pénzt csalja ki áldozataiból. Nagy csalások című sorozatunk legújabb cikke.