Balesetek éjjele volt a hétfőre virradó éjszaka Budapesten, négy különböző helyen is ütközések és karambolok miatt kellett mentőket és rendőröket hívni a főváros területén.
Vasárnap este tíz óra körül a XXII. kerületi Honfoglalás úton történt az éjszaka első komolyabb balesete, amikor egy személyautó felborult, sofőrje pedig a HavariaPress hírügynökség információi szerint elmenekült a helyszínről.
Fél órával később Dél-Pesten, a Határ úti felüljárón történt frontális karambol, ebben a balesetben ketten szenvedtek súlyos sérülést.
Újabb húsz perccel később, kevéssel este 11 óra előtt a Komjádi uszodánál történt újabb baleset, itt egy személyautó tért le az útról, és borult rá a HÉV vágányaira.

Kora reggel is mentőket és rendőröket kellett riasztani az M0 és a 6-os főút csomópontja közelébe, ahol egy hajnali karambol beszorult sérültjét kellett kimenteni. A balesetek pontos körülményeit az illetékes rendőrkapitányságok szakértő bevonásával vizsgálják.