Pocsék eredményekről számolt be a legnagyobb luxuscég
Ázsiában visszaesett a kereslet a luxustermékek iránt. Különösen rosszul teljesítettek a szesztermékek és az óra-ékszer részleg.
Ázsiában visszaesett a kereslet a luxustermékek iránt. Különösen rosszul teljesítettek a szesztermékek és az óra-ékszer részleg.
Egyelőre nem tudni, mekkora értékű árut vittek el.
A Forbes szerint 2024-ben rekordot döntött a dollármilliárdosok száma, ugyanis idén már 2781 milliárdost tartanak számon.
A 140 éves múltra visszatekintő és időnként Budapestre is begördülő Orient Expressz élethű kicsinyített modelljét a Legónak köszönhetően bárki könnyen megépítheti. Mi is így tettünk – vázoljuk, hogy mire lehet számítani a legújabb 18+-os Lego szettől.
A fogyasztó hatású Wegovy-t és Ozempicet gyártó Novo Nordisk a luxusbrand-halálcsillag LVMH-t taszította le a trónról.
A világ leggazdagabb emberének vállata évek óta rekordnyereségeket könyvel el.
A szupergazdagok számára nincs válság: a luxusáruk továbbra is szépen fogynak. A magas árak nemigen okoznak gondot a vásárlóknak. Egyelőre.
Aki esetleg már a méregdrága business class repülésekre is ráunt, az adott esetben tehet egy próbát az idő kerekét alaposan visszatekerő luxusvonatozással.
A 72 éves Bernard Arnault dörzsölheti a kezét, mert az LVMH bruttó profitja 44 százalékkal magasabb mint 2019-ben volt – írja a párizsi Les Échos.
Bernard Arnault utolérte Jeff Bezost, mindkettőjüknek 187 milliárd dollár fölé emelkedett a vagyona.
A többek között a Louis Vuitton és Christian Dior mögött álló LVMH luxusipari csoport tulajdonosa, Bernard Arnault társasága is vásárolt a részvényekből.
Jó egy évig tartó, perekkel és intrikákkal teli folyamat végén a luxuspiac királya, az LVMH végül megkaparintotta a Tiffanyt is.